Afirmacje pieniędzy – jak przyciągnąć pieniądze do swojego życia.

Jak podróżowałem po europie miałem różnego rodzaju sytuacje życiowe. Nie raz brakowało banknotów na bilety wodę czy jedzenie. Zastanawiałem się wtedy dlaczego inni mają pieniądze a ja akurat nie mam. Prawda była taka, że nigdy się nie zastanawiałem jak to jest je mieć. Ludzie popełniają podstawowy błąd w dążeniu do fortuny. Po prostu nie wyobrażają sobie Jej. Mam na myśli, że afirmacja pieniędzy polega na wizualizowaniu sobie swojego bogactwa w każdym możliwym miejscu gdzie tylko się poruszasz do takiego stopnia, aż w końcu Twoje afirmacje sprawią, że pieniądze trafią do Twojej kieszeni.

Wydaje się być proste i takie też jest, lecz mało kto, jest w stanie uwierzyć w potęgę myśli. Założę się że Ty sam mało kiedy albo w ogóle nigdy nie wyobrażałeś siebie jako bogacza, który jest ułożony ma parę biznesów, gruby portfel, wspaniały dom i najnowszy samochód z salonu. Na tym polega właśnie potęga wizualizacji. Większość ludzi nie planuje, zakrywając się słowami: „Jak będę mieć dopiero pomyśle”. Dlatego nigdy nie mają. Najpierw musisz coś zaplanować, przemyśleć ustalić plan i działać. Oczywiście wizualizacje nie polegają tylko na samym myśleniu jak to zostało pokazane w filmie „The Secret”. Jak możesz zdobyć coś co chcesz, siedząc w domu i nie ruszając najmniejszym palcem od prawej nogi. Tak to nie działa. Afirmacja tylko pomaga w dążeniu do wyznaczonego celu, co popycha cie do działania w jego kierunku i urzeczywistnienia go. „Złoty klucz do szczęścia” pokazuje jak urzeczywistniać swoje plany i marzenia.

Praktyczne ćwiczenia Afirmujące pieniądze:

1. Wymyśl sobie sumę pieniędzy jaką chcesz mieć pod koniec roku na koncie. Weź pod uwagę iż musi upłynąć jakiś czas od momentu wizualizacji. Np. rok. Czyli postanów sobie, że za rok czasu na twoim koncie będzie tyle pieniędzy ile obrałeś za cel. Oczywiście suma jaką podałeś musi być sumą realną. Nie możesz wizualizować sobie 1mln złotych jak nie zarabiasz nawet złotówki. To tak samo jak, nie da się od razu pozbyć nadwagi 40 kg, nie zrzucając pierwszego kilo. Dlatego suma jaką podasz musi być realna.

2. Narysuj tą kwotę na banknocie 10zł zakładając, że kwota jaką wymyśliłeś to 10 tyś. zł czyli dorysuj do banknotu 10 złotowego jeszcze trzy zera i przyklej sobie to na sufit. Od dziś każdego wieczoru i ranka będziesz myślał i wyobrażał sobie jak pieniądze napływają ci na konto.

3. Zastanów się co takiego możesz zrobić w tym kierunku aby zdobyć te pieniądze i systematycznie małymi kroczkami rób to codziennie, regularnie bez żadnego ociągania się.

Otrzymuj więcej pożytecznej wiedzy zapisując się na darmowy Newsletter Adama KLIKAJĄC TUTAJ.

Pozdrawiam Adam.

{lang: 'pl'}
    This entry was w kategorii Afirmacje, Motywacja, Programowanie umysłu and tagged , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

    One Response to Afirmacje pieniędzy – jak przyciągnąć pieniądze do swojego życia.

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>